Wracamy…

Po 5 tygodniach wakacji wracamy do Polski. Jedziemy przez Słowację, przez góry, do Tarnowa, tam nocleg u Arlety i Łukasza, i następnego dnia powrót do domu.

DSC00944

Nie udało nam się zrealizować pomysłu jaki mieliśmy na wakacje, czyli wynająć domu na dwa miesiące. Jadąc w ciemno, tak jak my pojechaliśmy, nie ma szans na wynajęcie normalnego domu na tak krótki okres czasu. Te wakacje pokazały nam, że na przyszły rok (w którym też będziemy próbować wyjechać na dwa miesiące) koniecznie trzeba znaleźć dom wcześniej. Jest to jednak trudne, gdyż takiego domu należy szukać na stronach internetowych danego kraju. W przyszłym roku chcemy jechać znowu na Węgry, więc jest poważna bariera językowa. Niedługo zaczynam naukę węgierskiego :)

Wiemy też, że można na wakacje ‚objazdowe’ jechać zupełnie w ciemno. Na jedną czy kilka nocy bez problemu zawsze znajdzie się gdzieś nocleg.

Z drugiej strony jednak, za pieniądze, które normalnie przeznaczamy na dwa tygodnie wakacji, udało nam się spędzić 5 tygodni wakacji.

Podsumowując: nie były to wakacje jakie zaplanowaliśmy, jednak podobało nam się i naprawdę super spędziliśmy czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>